ZDJĘCIA NA LINKEDIN, ZDJĘCIE DO CV, SESJA NA STRONĘ FIRMOWĄ
Cześć!
Szukasz kogoś, kto zrobi Ci zdjęcia na LinkedIn, zdjęcie do CV lub sesję na firmową stronę? 
Co wyróżnia moje zdjęcia, to fakt, że wykonuję je w naturalnym świetle, dzięki czemu są one pełne autentycznego uroku. Zdjęcia zwykle wykonuję w studio w centrum Warszawy, czyli w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępnej z różnych części miasta.
Dlaczego warto mi zaufać?
Zobacz kilka opinii od moich klientów:
"WOW! Zdjęcia są mega!!! Zawsze mnie stresuje bycie przed obiektywem, a tutaj widzę się taką naturalną! Dziękuję. Dziękuję też za miłą atmosferę w czasie sesji." - Twój komfort i zadowolenie są dla mnie priorytetem. Zależy mi na tym, abyś czuł/a się swobodnie podczas sesji, dlatego staram się stworzyć luźną i przyjazną atmosferę. 
"Super portrety, już zmieniam zdjęcie profilowe na LinkedIn." - Moje zdjęcia wizerunkowe pomagają Wam wyróżnić się na LinkedIn i przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców oraz współpracowników.
"Bardzo profesjonalna, ale zarazem luźna atmosfera na sesji." - Jako doświadczona fotografka wiem, jak uchwycić Twoją osobowość i indywidualność, tworząc profesjonalne, a jednocześnie naturalne i pełne życia zdjęcia.
Jeśli poszukujesz fotografa na profesjonalną sesję zdjęciową, która podkreśli Twoją osobowość i pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów zawodowych, to serdecznie zapraszam do kontaktu.
Napisz do mnie maila, a wyślę Ci moje pakiety i ustalimy dogodny termin zdjęć :)

You may also like

Back to Top