Chcielibyście żeby ktoś uwiecznił życie Waszej firmy? Jestem fotografką z Warszawy i realizuję sesje reportażowe z życia firm. Dzięki takiej sesji zyskujesz materiały do wykorzystania na Waszym blogu firmowym, w firmowych newsletterach, na social mediach, które są kluczowym elementem nowoczesnego rynku oraz w wielu innych miejscach.
Co wyróżnia moje sesje reportażowe?
Autentyczność: przychodzę do Waszej firmy, by uczestniczyć w Waszym biznesowym życiu. Nie ustawiam niezliczonej ilości sztucznych świateł, nie wstrzymuję całej Waszej pracy, nie ustawiam sztucznych póz. Fotografuję dzień z życia Waszej firmy, rejestrując spotkania, warsztaty i Waszych pracowników. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą pełne autentyczności i oddadzą ducha Waszej firmy.
Wyjątkowe kadry: jeżeli tego chcecie, mogę skupić się nie tylko na typowych ujęciach, ale też zajrzeć do zakamarków Waszego biura, jak chociażby pokój wspólny czy kuchnia, albo wyjść z Wami na integrację firmową. Takie podejście pozwala nadać Waszej firmie ludzką twarz, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.
Różnorodność zastosowań: zdjęcia z sesji reportażowych mogą być wykorzystane na wielu płaszczyznach. Możecie z nich czerpać treści do Waszego bloga firmowego, wzbogacać newslettery oraz wspaniale prezentować Waszą firmę na social mediach. Emocje i autentyczność obecne na zdjęciach przyciągną uwagę Waszych klientów lub nowych pracowników.
Skontaktuj się ze mną i razem ustalimy na czym Ci najbardziej zależy, po czym przygotuję indywidualną wycenę. 
zdjęcia na bloga firmowego, sesja Warszawa

You may also like

Back to Top