Cześć! Jeśli marzysz o sesji wizerunkowej, na której możemy też troszkę zaszaleć, to dobrze trafiłaś/eś!
Jestem fotografką z Warszawy i chętnie zrobię Ci sesję wizerunkową. Polecam się zarówno dla małych firm, własnych biznesów, kreatywnych dusz działających w internecie, artystów czy każdego, kto potrzebuje profesjonalnych, ale zarazem naturalnych i luźnych fotografii.
Na zdjęciach wizerunkowych uchwycam Waszą osobowość i pasje, tak abyście mogli pokazać światu swoje unikalne talenty i projekty. Niezależnie od tego, czy jesteście twórcami internetowymi, artystami, blogerami czy osobami pragnącymi wyrazić siebie w inny sposób, chcę stworzyć dla Was zdjęcia, które oddadzą Waszą kreatywność i indywidualność.
Co wyróżnia moje sesje?
Swoboda wyrażania siebie: na moich sesjach daję Wam pełną swobodę bycia sobą... ale jednocześnie podpowiadam! Jeżeli boicie się więc, że nie wiecie jak zachować się przed aparatem, obiecuję, że Wam pomogę. Zapewniam luźną atmosferę, która pozwala Wam poczuć się komfortowo przed obiektywem. Dzięki temu uchwycimy Wasze naturalne reakcje i emocje, które nadadzą zdjęciom wyjątkowego charakteru.
Wykorzystanie różnorodnych scenerii... choć często w obrębie jednego studia: w ramach jednej sesji dostaniecie zdjęcia w kilku aranżacjach i w strojach, które chętnie pomogę Wam wybrać.
Profesjonalizm: jako doświadczona fotografka, dbam o każdy detal, aby Wasze zdjęcia wyglądały profesjonalnie. Ukończone studia fotograficzne oraz lata doświadczenia i liczba wykonanych portretów ma przełożenie w moich pracach.
Jeśli potrzebujesz unikalnej sesji wizerunkowej, która wyrazi Twoją kreatywność, pasję i osobowość, to zapraszam do współpracy. Razem stworzymy fotografie, które przyciągną uwagę i pozwolą Ci zabłysnąć na świecie internetu oraz w innych dziedzinach Twojego życia!
Napisz do mnie maila, a wyślę Ci moje pakiety i ustalimy dogodny termin zdjęć :)

You may also like

Back to Top